Bobřík informatiky

V prvních dvou listopadových týdnech se kluci i holky z 5. –7. třídy se zapojili do celostátní soutěže v informatice, jež je známá jako Bobřík informatiky. Na malé i velké čekala řada různorodých a zajímavých úkolů ověřujících jejich logické myšlení a schopnost myslet jako informatik. Soutěžilo se ve 2 kategoriích –Mini (5. třída) a Benjamin (6. –7. třída).

A jak soutěž dopadla?

Kategorie MINI

  1. místo Timea Kučerová (148 b.)
  2. místo Laura Kolibačová (128 b.)
  3. místo Natali Holušová (124 b.)

Kategorie BENJAMIN

  1. místo Tereza Zučková (156 b.)
  2. místo Martin Sniegoň (136 b.)
  3. místo Lukáš Lasota (128 b.)

IT SLOT

Osmáci a deváťáci se poprvé zapojili do celostátní informatické soutěže IT SLOT. Čekal je on-line test, jež ověřil jejich znalosti a dovednosti v oblasti digitální gramotnosti. V testu se objevili otázky “technické” i logické. A jak soutěž dopadla u nás ve škole?

  1. místo Jan Rosa
  2. místo Martina Targoszová
  3. místo Michal Gališ

garant soutěže na škole Mgr. Michal Hejda