V pondělí 4. 9. jsme i v naší škole slavnostně zahájili nový školní rok. Jak bývá zvykem proběhlo slavnostní shromáždění na nádvoří, při kterém všechny žáky, rodiče i zaměstnance uvítalo vedení školy, zástupci obce, dětmarovické elektrárny a SRPŠ. Po úvodních slovech paní zástupkyně a hostů naši osmáci předali malou drobnost nejmenším žáčkům. Zastoupili tak deváťáky, kteří tyto dny tráví na turisticko-sportovním kurzu v Chorvatsku. Poté se žáci v doprovodu svých třídních učitelů rozešli do svých tříd a delegace hostů šla přivítat naše nejmenší. Starosta obce předal dětem pamětní list a knihu. Zástupce Elektrárny Dětmarovice přivítal prvňáčky dárečkem – kapsářem, díky kterému budou mít výtvarné potřeby vždy po ruce. Naši prvňáčci se budou stejně jako v loňském roce učit ve dvou třídách, a to pod vedením Mgr. Hedviky Bestové a Mgr. Maria Lukácse. Na záložce fotografie najdete odkaz na fotky.              

Mgr. Michal Hejda