Koloběžkové závody 2022

V pátek 14.října 2022 pořádala obec Dětmarovice již tradiční koloběžkové závody pro žáky prvních tříd základní škol Dětmarovice, Doubravy a Dolní Lutyně. Závody proběhly v parku před Dělnickým domem ve dvou kategoriích – chlapci a dívky.

Kategorie chlapci :                                                     

1.místo                Petráš Dominik                ZŠ Dětmarovice, čas 30,00 s                     

2.místo                Ploszek Kryštof                ZŠ Dětmarovice, čas 30,77 s      

3.místo                Kijonka Oliver (7.6.)        ZŠ Dětmarovice, čas 32,63 s

Kategorie dívky :

1.místo                Rusková Emma                ZŠ Dětmarovice, čas 34.73 s

2.místo                Pátrová Kateřina             ZŠ Dolní Lutyně, čas 35,59 s

3.místo                Semerová Nela               ZŠ Dolní Lutyně, čas 37,61 s

Putovní pohár a hlavní odměnu zbrusu novou koloběžku si za nejrychlejší čas odvezla po dlouhé době škola z Dětmarovic. Za krásného podzimního počasí si všechny děti hezky zasoutěžily a po závodění dostaly sladkou odměnu. Děkujeme všem organizátorům za přípravu akce, za krásné ceny a těšíme se na další prvňáčky v příštím roce.

Fotografie z akce naleznete na záložce FOTOGALERIE.

Markéta Branná

ZŠ Dětmarovice