Fotografie

Fotografie z akcí najdete na záložce školní družina- fotogalerie. Postupně budeme přídávat další fotografie. V současné době upravujeme.

Drakiáda

Konečně začalo foukat a hned jsme toho využili a šli jsme ke kapličce pouštět draky. Některým to létalo hodně vysoko! Parádně jsme si to užili.

Podzimní úklid

Žáci ze školní družiny se zapojili do podzimního úklidu, aby i jejich hřiště bylo bez listí a mohli si stavět své domečky pro zvířátka a hrát si na honěnou.

Zápis do školní družiny pro školní rok 2024/2025

Zápis do školní družiny bude ve středu 29. května 2024 v době od 6,00 – 8,00 hod. a od 11,30 -16,00 hod. Zápis je určen pro žáky 1. stupně.

  • Zápis do školní družiny-leták

 

 

 

 

 

Zkuste si vyrobit velikonoční zápich do květináče 🙂

  • potřebujete špejli, pastelky nebo fixy, lepidlo, nůžky, tvrdý papír a hlavně šablonu (najdete zde)
  • foto pro inspiraci: foto-1, foto-2 

Nevíte, co odpoledne dělat?

Zkuste s maminkou nebo za pomoci dospělé osoby vyrobit si úžasnou odpolední svačinku – VAJÍČKOVÉ LODIČKY. Recept najdete na této stránce: https://www.akademiekvality.cz/recept/vajickove-lodicky

Pokud se Vám vajíčkové lodičky podařily,  můžete je vyfotit a poslat Vaší paní učitelce z družiny na email ( cerna@zsdetmarovice.czstefanikova@zsdetmarovice.cz;   zarembova@zsdetmarovice.cz). Můžeme si v družině udělat výstavku z Vašich fotografií. 

Posíláme foto pro inspiraci:  

Vajíčkové lodičky  Děti chybíte nám a moc se na Vás těšíme :-).  Vaše vychovatelky