V úterý 21.3. 2023 se to pak ve škole hemžilo různobarevnými ponožkami. Důvod byl prostý, proběhl již tradiční Ponožkový den (fotografie zde). Malí i velcí se dozvěděli mnoho informací o Downově syndromu a zjistili proč se o tomto handicapu mluví právě dnes.

V pátek 10.3. proběhl Den bez aktovky neboli No backpack day (fotografie – zde). Malí i velcí si své věci přinesli v kufrech, různorodých košících či zvolili netradiční prostředky pro své školní pomůcky. Objevila se tak tatrovka, várnice, šuplík, kolečka či košík z nedalekého obchodu.

Dne 14.února uspořádala Žákovská rada tradiční Valentýnskou poštu. Naši dva pošťaci,Tom a Verča z 6. A poštu roznesli malým i velkým adresátům. A zmínky o dnešním dni zazněly i v některých hodinách. Sedmáci poznali legendu o sv. Valentýnu nebo psali inzeráty literárních postav. Deváťaci pak pátrali po slavných literárních dvojicích.