Všem děkujeme za plnění domácích úkolů v době uzavření školy.   

Z důvodu nástupu žáků 1. stupně do školy je pozměněna tabulka časů pro  videohovory přes Skype popř. WhatsApp (zde odkaz na tabulku s přihlašovacími údaji). Upozorňuji, že pro některé třídy poskytuje výuku jiný vyučující.  Tato výuka bude probíhat jen do 18.6.2020. Dne 19.6.2020 proběhne závěrečná klasifikační porada .

Informační letáky vytvořeny ve spolupráci Moravskoslezského kraje a školním psychologem ze ZŠ v Ostravě na téma: Koronavirus aneb psychická hygiena a tipy na domácí vzdělávání  a  Koronavirus-otázky a odpovědi pro malé školáky

Při plnění domácích úkolů a samostudia prosíme zákonné zástupce, aby kontrolovali činnost žáků a v rámci možností plnili zadané úkoly. V případě dotazu nebo jakékoliv informace kontaktujte příslušného učitele emailem (viz emaily na záložce zaměstnanci). Pokud máte úkol vypracovat a řešení zaslat učiteli na email, prosím o splnění úkolu nebo o sdělení s čím máte problém. V případě delšího trvání uzavření školy budou přidávány nové úkoly.

 třída 1.               třída 4.              třída 6.B

třída 2.              třída  5.A           třída 7.

třída 3.A            třída 5.B            třída 8.

třída 3.B            třída 6.A            třída 9.

Pokud se Vám nedaří některý dokument otevřít nebo vytisknout pošlete informaci na email: staskova@zsdetmarovice.cz   

                                                                                                                                         Mgr. Robert Lindert, ředitel školy