Zájmová činnost – školní rok 2019/2020

SOKOL                         1.- 5.třída          Taťána Čempelová                       úterý  13,30 – 14,30 hod.      

HUDEBNÍ                     1. třída               Mgr. Hedvika Bestová                   úterý  11,45 – 12,30 hod

KREATIVNÍ                  3.B třída             Mgr. Pavla Zelenková (co 14dní)  úterý 12,50 – 13,50 hod.

ŠIKULKY                      5.B třída             Mgr. Hana Klusová (lichý)            čtvrtek 12,45 – 14,45 hod.

KERAMICKÝ                1.- 5.třída           Ester Krysková 1x za 14 dní         úterý 13,00 – 14,30 hod.

KERAMICKÝ                3.- 7.třída           Pavel Szyroki                                pondělí 14,00 -16,00 hod.

ŠACHOVÝ                   1.- 5.třída           Jiří Targosz                                   pátek 12,00 – 14,00 hod.

ŠACHOVÝ                   6. – 9. třída        Adam Fialka                                  pátek 12,30 – 14,00 hod.

ANGLICKÝ JAZYK      4., 5.třída           Mgr. Alena Stojanová                    čtvrtek 12,45 – 13,30 hod.

NĚMECKÝ JAZYK       5.třída                Mgr. Alena Stojanová                    úterý  12,45 – 13,30 hod.

TURISTICKÝ                4.-9 třída            Mgr. Pavel Figura                          pátek 12,50 – 13,35 hod.

STOLNÍ TENIS             6. – 9.třída         Mgr. Pavel Figura                          středa  6,45 – 7,30 hod.

TANEČNÍ                     I.stupeň             ag. MARENDI                               čtvrtek 14,00 – 15,00 hod.

LEGO                           I.stupeň             Andrea Gabčová                           pátek 13,00 – 14,00 hod.

VYBÍJENÁ                    6.- 9.třída           Markéta Branná                             středa 13,35 – 15,05 hod.

VOLEY                         8.-9.třída            Markéta Branná                             pátek   6,45 – 7,30 hod

ŘEZBÁŘSKÝ               6.- 9. třída          Stanislav Agner                             úterý  12,45 – 14,15 hod.

ZÁBAVNÁ MATEMATIKA   9.třída         Mgr. Jana Brožková                      čtvrtek 7,00 – 7,45 hod.

3D TISK                        9.třída                Mgr. Jana Brožková                      pátek   13,30 – 15,00 hod.

ZÁBAVNÁ ČEŠTINA    9.třída                Mgr. Hana Steberová                    úterý 13,30 – 14,15 hod.